Genel Kültür

Alman Yapımlarında Bir Türk Selman İy

Almanya’da yayınlanan Burger King ve Deutsche Augenoptiker AG tarafından çekilen reklam filmlerinde Türk oyuncu rolünde gördüğümüz Selman İyi, gelecekte de büyük yapımlarda oynaması istenen oyunculardandır. Selman İyi, oyuncu disiplini konusunda kendisini geliştirmiş, verilen rolleri özümseyerek doğru bir şekilde izleyiciye aktarabilecek yetenekte bir oyuncudur. Özellikle canlandırdığı mafya karakterindeki üstün performansı tekrar tekrar sıkılmadan izlenebilir niteliktedir. Oyuncu, Çukur dizisinin beş bölümünde rol almıştır. Türkiye’deki birçok projede 2,5 yıldır çeşitli rollerde görev alan Selman İyi, Türkiye’yi çok sevdiğini ve ülkemizden gelen teklifleri değerlendirmek istediğini dile getirmektedir.

Performansıyla Göz Dolduran Aktör: Selman İyi

Alarm für Cobra 11 dizisinde polis teşkilatına sızan bir teröristi canlandıran oyuncu Selman İyi, sergilemiş olduğu performansla akıllarda iz bırakmıştır. Oyuncu, ülkemizin reyting seviyesi yüksek yapımlarından olan “Çukur” ve “İstanbullu Gelin” dizilerinde rol almıştır.

Çok sevdiği köpeğinin öldürülmesinden sonra uzaklaşmış olduğu yer altı dünyasına geri dönen eski bir suikastçının yaşadıklarının anlatıldığı “John Wick Chapter 4” adlı sinema filminde Selman İyi de rol almaktadır. Dünyaca ünlü projelerde görmeye alıştığımız Selman İyi, Türk yapımlarında rol almaktan gurur duymaktadır.

Yapımlarınız İçin Selman İyi’ye Ulaşım

Hepimiz yurtiçi ve yurtdışında birçok kişi tarafından sevgiyle takip edilen bir oyuncuların oynadığı yapımları izlemeyi severiz. Selman İyi oynadığı diziler ile birçok kişinin severek takip ettiği ünlüler arasına girmeyi başarmış bir kişidir. Ünlü oyuncunun kendi adıyla kurulmuş olan internet sayfasındaki numaraları arayarak, projeleriniz için teklif sunabilirsiniz.

Usta oyuncu Selman İyi sosyal medya YouTube kanalında yayınladığı en son videosunda etkileyici bir rol ile hafızalara kazınacak büyük bir performans sergilemiştir.

Selman Iyi – Showreel (Turkish) 2021

Selman İyi YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC5jVh-peuiLwSXhMfM9YE8Q

Bir cevap yazın