Sağlık

Bel Fıtığı Oluşumu

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri ile gündemde olan başarılı doktor bu alanda hastalarına çeşitli bilgiler veriyor. Öncelikle bel fıtığı oluşumu konusunda detaylı bir şekilde karşımıza çıkan doktor bu alanda tanı yöntemleri arasındaki son teknolojisi manyetik rezonans kullandığını ifade ediyor. Teşhis konusunda oldukça önemli olduğu ve kolaylık sağladığını belirtirken aynı zamanda sinir ölçüm testi yani EMG testinden de yararlandığı belirtilmekte. Fakat bu hastalığın aslında ciddi bir hastalık olduğunu ve sadece testlerle değil aynı zamanda doktorun teşhisi doğrultusunda anlaşıldığını da söylemekte.

Bel fıtığı hastalığı teşhisi ve oluşumu esnasında klinik muayenenin önemli olduğu ve sıkı bir şekilde takip edilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Bel fıtığı oluşumuna dair çeşitli bilgilere ve kararlara uzman kişilerin değinilmesi gerektiğini belirtirken aynı zamanda çeşitli riskler oluşturma ihtimali olduğunu da hastalara iletiyor. Konu dahilinde fizik tedavi gibi alternatiflerin bulunduğunu ancak bu süreçte güç kaybı ve idrar tutamama gibi çeşitli durumlara meydana gelmektedir. Buna karşı MR filminden yardım aldığını belirterek sıkı bir teşhis süreci oluşturduğunu anlatıyor.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar, ülkemiz çapında en çok tanınan Beyin Sinir ve Omurga cerrahları arasında yer almayı başarıyor. Sahip olduğu tecrübesi ile birlikte pek çok gündüz kuşağı gibi programlarda da yer alarak hastaları için konu dahilinde tüm detayları paylaşmayı hedefliyor. Son teknolojiyi yakından takip ettiğini belirten ünlü doktor beraberinde ameliyatsız tedavi yöntemleri ile binlerce hastası olduğunu ifade etmekte. Verdiği hizmetler doğrultusunda hastaları tarafından da ülkemizin en iyi bel fıtığı doktorlarından birisi olarak kabul ediliyor.

Ülkemizde ve dünya çapında bel fıtığı hastalığı ile mücadele eden sayılı doktor arasında yer alarak ameliyatsız bel fıtığı ve tedavileri hakkında bilgilendirme sağlamaktadır. Sayısız tedavi yöntemi ile karşımıza çıkan başarılı doktorun tüm hastalara büyük bir memnuniyet ile bahsetmektedir. Hastaları ile yakından ilgilendiği ifade edilen ünlü doktor sadece hastaların tedavisinde değil sonraki süreçte de yanlarında yer alıyor. Üstelik çeşidi iletişim yolları ile hastaların kendine ulaşmasının mümkün kılıyor.

Bir cevap yazın