Spor

Beşiktaş’ta Beklenmeyen Sıcak Gelişme Kenan Karaman Sakatlık Yaşadı

Beşiktaş’ta Beklenmeyen Sıcak Gelişme Kenan Karaman Sakatlık Yaşadı

Beşiktaş camiasında şok bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Siyah beyazlı camiada yaşanan sakatlık şoku ise bir anda gündemde yer aldı. Kenan Karaman’ın diz bölgesinde ödem oluştuğu ve tedavisinin dün akşam saatlerinde başlandığı ortaya çıktı. Siyah beyazlı kulüpte yaşanan bu şok sakatlık haberi ise morallerin bozulmasına neden oldu.

Beşiktaş camiasında yaşanan bu beklenmeyen gelişme ise tüm kulübü olumsuz yönde etkiledi. Bu habere dair bütün detayları canlı maç izle sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz. Beşiktaş’ta Kenan Karaman şoku detaylarıyla manşetlerde yer alan bu haber Siyah beyazlı kulüpte de motivasyonun düşmesine neden oldu. Güçlü performansı ile dikkat çeken Kenan Karamanın ise acilen tedavi altına alındığı belirtildi.

Beşiktaş’ta Kenan Karaman Şoku Yaşanıyor Futbolcu Sakatlandı

Beşiktaş camiasında yeni sezonda fırtınaları estireceği düşünülen Kenan Karaman yapılan antrenmanlarda sakatlanarak diz bölgesinde önemli bir sorun yaşadı. Acilen tedavi altına alınan Kenan Karaman’ın diz bölgesinde ödem oluştuğu tespit edildi. Yaşanan bu şok sakatlık ise spor manşetlerinde de yerini aldı. Gündeme bomba gibi düşen bu sakatlık haberi Beşiktaş camiasında da üzüntü ile karşılandı. Acilen tedavi altına alınan Kenan Karaman’ın ise durumunun ne olacağı henüz netlik kazanmadı. Kenan Karaman yaşadığı sakatlığın şokunu atlatmaya çalışırken biz bölgesinde de ödem oluştuğu tespit edildi. Tedavisine dün akşam saatlerinde başlanan Kenan Karaman’ın yapılan antrenmanlara da çıkamayacağı öğrenildi.

Beşiktaş Camiasında İstenmeyen Sakatlık

Süper Lig’de yeni bir sezonun başlamasına az bir zaman kala sakatlık haberleri de gelmeye devam ediyor. Beşiktaş camiasında da istenmeyen bir sakatlık olayı yaşandı. Kenan Karaman diz ve eklem bölgesinden sakatlanarak tedavi altına alındı. Konuya dair bütün detaylar için taraftarium24 sitesini inceleyebilirsiniz. Beşiktaş camiasında beklenmeyen bu sakatlık moral ve motivasyonun düşmesine neden oldu. Tedavisine hemen başlanan Kenan Karaman’ın ise durumunun iyi olduğu ortaya çıktı. Sakatlık haberi ise gündemde yer almayı başardı. Kenan Karaman’ın durumu ise önümüzdeki günlerde yeniden değerlendirilecek.

Bir cevap yazın