Genel Kültür

Cami Halıları Nelerdir

Cami Halıları Nelerdir

Duvardan duvara olan kaplama ile şık ve kaliteli olan cami halıları birbirinden farklı modelleri ile her bütçeye uygun olarak üretilmiş olan cami halıları satışlarımız bulunmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü olan halıların çeşitleri için sizleri şubemize bekliyoruz.

Cami halıları Kur’an kursu, mescit gibi diğer alanlarda da duvardan duvara kaplanmaktadır. Cami alanları diğer kullanım alanlarına göre daha farklı ve özeldir. En güzeli ve en kalitelisi olarak tasarlanır ve üretilir. Bu nedenle cami halıları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur.

Cami halısı seçerken;

  • Dokunan ipin kalitesi çok önemlidir. Çünkü bu ürünün kaliteli olduğu anlamına gelmektedir. Satışa sunduğumuz tüm halılarda buna dikkat ediyoruz.
  • Uzun ömürlü olması gerekir. Her halıda bulunan hav yüksekliği farklıdır. Ancak önemli olan kalitesi ile birlikte uzun ömürlü olması gerekir. Uzun ömürlü olduğuna dair garantili satışlarımız vardır. Garantili olan cami halı fiyatları ile de ayrıcalığımızı gösteriyoruz.
  • Kolay temizlenmelidir. Yoğun olarak kullanılan camilerde kirlenme olasılığı çok yüksektir. Cami halılarında bu hızlı kirlenmeye karşı önlem alabileceğiniz tek seçenek kolay temizlenebilir ve yıkanabilir olmasıdır. Ayrıca renlerin canlılıklarını da ilk günkü gibi kalması gerekir. Satışı sırasında sizlere sunduğumuz kullanma talimatına uymalısınız.

Cami Halıları Özellikleri

Caminin merkezi ya da daha sakin bir mevkide yer alması da diğer önemli detaylardan biridir. Çünkü bazı özel gün ve gecelerde camilerde yapılan ibadetlerde cemaat sayısı iki katına çıkar. Böyle yoğun günlerde halının deformasyona uğraması sonucu aşınması göz önünde bulundurularak sizi yönlendiriyoruz. Satış personellerimiz bu konuda size detaylı bilgiler verecektir. Cami halısı fiyatları ile caminin içinde nem veya rutubet varsa halı altına ayrıca keçe kullanımı gerektirmesi gerekir mi gibi söylemelisiniz.

Bir cevap yazın