Spor

Cristiano Ronaldo Emekli Mi Oluyor

Cristiano Ronaldo Emekli Mi Oluyor?

En sevilen ve futbol tarihine adını yazdıran oyunculardan Cristiano Ronaldo ile ilgili gözler Dünya Kupası maçlarına çevrildi. Portekiz ile bu maçlarda yer alacak olan Cristino Ronaldo, kariyerine son vereceği ile ilgili yaptığı açıklamada, 40 yaşında emekliliğin iyi bir fikir olduğunu dile getirdi. Üstelik yıldız oyuncudan Lionel Messi ile alakalı olarak da birtakım yorumlar geldi.

16 yıldır Messi ile birlikte karşı takımlarda çalışan Ronaldo, takım arkadaşıymışçasına övgüyle Messi’den bahsetti. Ardından emeklilik planına dair planını dile getirdi. Yaptığı röportajda en çok merak edilenlere açıklık getiren Cristiano Ronaldo’nun yaşının 37 olduğu ise bilinen bir gerçek.

Cristiano Ronaldo Son Maçları

UEFA, Premier Lig ve Avrupa liglerinde son olarak forma giyen Ronaldo, emeklilik için tarih verdi. Yine de, yaptığı son açıklamadan sonra ortalık yeniden alevlendi. Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun birlikte çekindiği fotoğraf olay oldu. Bir satranç tahtasının etrafında çekildikleri fotoğraflar birleştirilerek sosyal medyada viral oldu. Bunun ardından ise açıklama gecikmedi.

Cristiano Ronaldo ayrıca, Dünya Kupası’na dair fikirlerini değiştirdiğine yönelik de birtakım söylemlerde bulundu. Maç sonrası her şeyin netleşeceğine ve Ronaldo’nun bir takımda oynayıp oynamayacağına karar verileceğine inanılıyor.

Cristiano Destekçileri

Maçları yalnızca Cristiano ya da Messi için izleyen taraftarlar için ikili konusundaki son gelişmeler olay oldu. Cristiano’nun emekliliğe dair çelişkili ifadeleri, taraftarlar arasında fikir ayrılıklarına sebep oldu. Şimdi ise gözler ileride yapılacak açıklamalara çevrildi. Son açıklamalar ise Ronaldo ile ilgili saatler içerisinde birçok haber yapılmasına sebep oldu.

Maç heyecanını hiç kaybetmeden sürdürmek ve takımınız kazandıkça kazanmak için Ganobet sitesini tercih edebilirsiniz. Taraftarlara yönelik promosyonları ile gündeme gelen Ganobet’in sunduğu ayrıcalıklarla canlı maçlara katılarak tahminlerde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın