Genel Kültür

Göksel Kimdir, Göksel Tüm Şarkıların Indir Dinle

Ünlü ses sanatçısı Göksel, 25 Kasım 1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde görmüş olduğu eğitimi devam ettirirken bir yandan da profesyonel anlamda müzik projeleriyle ilgilenmeye başlamıştır. Ünlü sanatçı Göksel evlilik kararı almış ve 2002-2007 yılları arasında Alper Erinç ile birlikte evli kalmıştır.

Sevilen sanatçı Göksel, 1992 senesinden itibaren birçok profesyonel ve amatör orkestrada solistlik yaptı. 1995 senesinde bilindik isimlerinden biri olan Onno Tunç’la tanışmasıyla birlikte profesyonel anlamdaki müzik kariyerinde ilk albümünü yayınladı. Yine 1995 yılında Sezen Aksu’nun orkestrasında yer alarak vokalist olarak görev yaptı. Şarkıcının bestelerinin ünlenmiş olması ile birlikte arama motorunda Göksel Tüm Şarkıların İndir şeklinde aramalar yapılmıştır.

İlk albümü olan “Yollar” tanınmış isim Sarp Özdemiroğlu prodüktörlüğünde 1997 senesinde hazırlanıp, yayınlandı. Söz konusu albüm ağırlıklı olarak Göksel’in kendi oluşturduğu bestelerden oluşuyordu. Kendi yazmış olduğu şarkıların dışında söz ve müziklerinin tamamı Türkiye’nin ünlü müzisyeni Sezen Aksu ve Onno Tunç’a ait “Kurşuni Renkler” ve “Yakışıklı” adı altındaki iki şarkıya kendi yorumunu kattı. Göksel’in hazırlamış olduğu bu albümün ses getiren ilk parçası ise “Sabır” oldu. Ünlü sanatçı Göksel’in ikinci albümü olan “Körebe” 2001 yılının Ekim ayında piyasaya çıktı. “Şarkılarının birçoğunun neden hüzünlü olduğu” şeklinde sorulan sorular üzerine ünlü sanatçı Göksel, aslında günlük hayatta neşeli biri olduğunu lakin hazırlamış olduğu şarkıları hüzünlü zamanlarda yazdığını dile getirmiştir.

Göksel ve Şarkıları

Göksel Tüm Şarkıların İndir Göksel oldukça uzun zamandan bu yana müzik piyasasında önemli bir yer edinmiş bir sanatçıdır. Şarkıları ve besteleri uzun zaman dillerde dolanmıştır. Her yaş gurubu bu şarkıları rahat bir şekilde dinlemektedir. Bu sebeple de eskimeyen bir şarkıcı olarak nitelendirilmektedir. Göksel şarkılarını indir ile istediğiniz şarkıya sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz.

Kaynak: https://enyenimp3indir.net/

Bir cevap yazın