Teknoloji

İnstagram’Da Silinen Mesajları Göre

İnstagram’da Silinen Mesajları Göre

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan İnstagram, mesaj ‘’DM’’ kutusu üzerinden mesajları sildiğiniz takdirde karbolan mesajları geri getirmenizi sağlamaktadır. Bunun için App Stor ya da Google play üzerinden herhangi bir uygulama indirmeden sadece İnstagram’ın kendi uygulaması üzerinden işlem yapabilirsiniz. Sizin için hazırlanmış olan İnstagram takipçi satın al seçeneğini de kullanabileceğiniz sosyal medya aracıları, gizlilik prosedürünü uygulamaktadır.

İnstagram’da Slinen Mesajları Geri Getirmek Mümkün Mü?

Hepimizin sorduğu ancak doğru cevap bulamadığı İnstagram mesajlarını geri döndürme işlemi için sosyal medya işletim sistemine yeni bir düzenleme getirerek, güncellemelerden sonra da mesajlarınızı geri almanızı sağlamaktadır. Bunun için çok basit bir yöntem kullanabilirsiniz.

  • İnstagram hesabınızı açarak ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriniz.
  • Ayarlar > Güvenlik bölümüne geçiş yapınız.
  • Güvenlik bölümünde karşınıza çıkacak ‘’Verileri İndir’’ ikonunu seçiniz.
  • Bu ikon üzerinden verdiğiniz mail adresinize direkt olarak sildiğiniz mesajlar gelecektir.

İnstagram kullanımını kolaylaştıran mesajları indirme ve verileri geri alma seçeneğinde sadece yazılı olan mesajları görebilirsiniz. Video ve sesli mesajları görmenize izin verilmemektedir.

İnstagram Yazışmaları Nasıl Geri Getirebilirim?

İnstagram DM kutusu üzerinden yazışmalarınızı geri almanız için verileri indir bölümünden yararlanabilirsiniz. Bu indirme işlemi için İnstagram sizden e posta adresinizi istemektedir. Tanımlı olmayan e posta adresinize geri gönderme yapılmamaktadır. İnstagram üzerinden mesajlarınızı yeniden yükleme özelliği de bulunmamaktadır.

İnstagram sosyal medya aracı olarak verilerin korunması ve gizlilik güvenlik prosedürünün uygulanmasını sağlamaktadır. DM kutusundan sildiğiniz yazışmaları sadece e posta adresinizde döküman olarak görmenize izin vermektedir.

İnstagram Silinen Mesajları Nasıl Bulunur?

Facebook web sayfasına giderek, İnstagram direct mesajlar bölümüne yönelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gelen kutusu üzerinden eğer bağlantı kullanıyorsanız, facebook hesabınızdan direkt mesajlar bölümünde İnstagram ikonu karşınıza çıkacaktır. Bu uygulamayla da kısa zamanda İnstagram’da silinen mesajlarınızı yeniden görme imkanı bulabilirsiniz.

Sol menü çubuğu üzerinen ayarlan bölümüne giderek, gelen kutunuzu kontrol etmeniz yeterli olacaktır. İnstagram ve sosyal medya alanında bilgi almak aynı zamanda hizmetlerden yararlanmak için https://bayigram.com/ sitesinden yararlanabilirsiniz. İnstagram ile ilgili sınırsız bilgi ve paket özellikleri sizlere anında sunulacaktır.

Bir cevap yazın