Spor

Juventus, Di Maria Transferi Için Son Adımı Attı

Juventus, Di Maria transferi için son adımı attı

34 yaşındaki Arjantinli milli futbolcu Angel Di Maria bu yaz Paris Saint-Germain ile yollarını ayırdı. Fransa’da bir yıl daha kalmak isteyen tecrübeli yıldız, kulüple anlaşma sağlayamaması sonucu boşa düştü. Kariyerinin en görkemli dönemlerinden birini yaşayan kanat oyuncusu, geleceğine ilişkin bir karar almak için son aşamaya geldi.

Barcelona ve Juventus, Di Maria için rekabet ediyor

Angel Di Maria için çok sayıda büyük kulüp sıraya girdi. Yakın bir zaman önce Katalan ekibi Barcelona’nın da ünlü yıldıza teklifte bulunduğu ortaya çıktı. Fakat yine de transfere en yakın olan takım Juventus olarak görünüyor. İtalyan kulübü, şu anda İbiza’da tatilde olan oyuncudan birkaç gün içinde son kararını vermesini bekliyor.

PSG’den eski takım arkadaşı Leandro Paredes ile birlikte önce Arjantin’de, sonra İspanyol adasında tatile çıkan Di Maria, son kararı vermeden önce emin olmak istiyor. İtalyan basını, oyuncunun önümüzdeki günlerde kesin bir karar vereceğini tahmin ediyor. Bahis sitesi kiralama hizmetleri.

Di Maria bu hafta Torino’ya gidiyor

İtalyan medyasında ortaya çıkan haberlere göre Di Maria, Pazartesi günü Torino’ya ziyarette bulunacak. Söz konusu yolculuğun sebebi elbette ki Juventus transferiyle alakalı gerçekleşecek. Kulüp yönetimi ile yapılacak görüşmelerin sonunda yıldızın, takıma imza atıp atmayacağı kesinleşecek.

İki kulübün de Di Maria’ya sunduğu sözleşme şartları ve transfer ücretleri basına yansımadı. Fakat tüm detayların ilerleyen günlerde ortaya çıkacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın