Moda ve Yaşam

Kahve Yanı Kristal Bardak ve Kadeh Modelleri

40 yıl hatrı süren Türk kahvesi, bir kültür olarak geçmişten günümüze devam ederek gelmiştir. Artık yalnız başımıza evde otururken de canımız bir şeyler içmek istediği anlarda kahve keyifle tükettiğimiz içecekler arasında yer almaktadır. Geçmişe dönüp baktığımızda az bulunuyor olması ve uzun yollardan gelmesi, Türk kahvesini özelleştiren ve değerli kılan en önemli noktalardan biriydi. Gelen misafirlere sunulur ve sohbetlerin daha bir keyifli hale gelmesini sağlardı.

Türk kahvesi ikramlarında da senelerdir yanından su asla eksik olmadı. Yanına her zaman misafirin soluklanması için bir bardak da su ikram edildi. Şık bir görünümü de beraberinde getirmek için özel tasarım kahve yanı su bardaklarına yer verildi. Kahve yanı su bardağı klasik su bardaklarından daha küçük boyutlardadır ve şık sunumların da vazgeçilmezidir. Özellikle Kahve yanı kristal bardak çeşitleri, farklı renk ve model seçenekleri sayesinde tarzınıza uygun bir tasarımı bulmanızı da kolaylaştırır.

Kahve Yanı Kristal Kadehler ile Sunumlarınızı Renklendirin

Bohemia Kristal Renkli Kadeh modelleri, ince ve kıvrımlı yapısı ile zarafeti simgeleyen, gümüş tepsi üzerinden kendini ön plana çıkaran ve kahve yanı kristal kadeh çeşitleri arasında göz zevkini ikiye katlayan tasarımlar arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri olduğu gibi, beğendiğiniz bir renk ile de 6’lı takım haline de getirebilirsiniz. Dilerseniz sunumlarınıza her zaman ortak edebilir dilerseniz de salonunuzun vitrinini süslemek için kullanabilirsiniz. Mavi, kırmızı, pembe, yeşil, siyah, sarı, mor ve daha fazlası sizi bekliyor. Tasarımları kadeh şeklinde olduğu için sadece su servisinde değil, içerisine şerbet koyarak da kullanabilirsiniz. Özellikle yanına koyabileceğiniz lokumunuz yoksa acı kahvenizi şerbet ile tatlandırabilirsiniz.

Chiara Alessi Kristal Bardak Modelleri ile Tanışın

Kahve yanı su bardağı olarak kadeh tasarımların yanında Chiara Alessi Bardak serisi de yer almaktadır. Normal su bardağı boyutlarında olan bu tasarımlar kahve yanı su bardağı olarak kullanılabileceği gibi, günlük yaşamda da rahatlıkla su ya da diğer meşrubatları tüketebileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Uzun yoldan gelmiş misafirleriniz varsa kahve yanı su bardağı onların da yorgunluklarını almalarını kolaylaştıracaktır. Chiara Alessi Bardak ile kahve yanı su servinizi yaparken Bohemia Kristal Renkli Kadeh ile de şerbet ikramınızı sunabilirsiniz. Chiara Alessi Bardak da çok sayıda renk seçenekleri sunmaktadır. Sadeliği seviyorsanız eğer sarı rengi ile takım oluşturabilir ya da farklı renkleri bir araya getirerek neşeli dünyanızı yansıtabilirsiniz.

Durucrystalgoods.com adresinde bulabileceğiniz çok sayıda bardak çeşitleri vardır. Zevkinize uygun ve ev dekorasyonunuza eşlik edecek Kahve yanı kristal bardak model ve renk seçenekleri mevcuttur. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için 0543 899 83 94 telefon numarasından WhatsApp destek hattına yazabilir ya da info@durucrystal.com adresine e-posta atabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın