Koruyucu Kreminizi Kendiniz Yapın
Moda ve Yaşam

Koruyucu Kreminizi Kendiniz Yapın

Kullanıcılarımıza günün tarifi olan koruyucu krem tarifini anlatıcaz. Evde kendi kreminizi yapmanız için büyük bir fırsat doğdu gibi, becerisine güvenen kadınlarımıza sesleniyoruz, birkaç karışımdan elde edilen dudak koruyucu ve yumuşatıcı formülümüzün hazırlanışı çok basit. Aşağıdaki tarifimizin malzemelerini hazırlayıp sonra harfiyen uygulamalısınız. Kolay koruyucu krem artık sizin ürününüz haline geldi. Kadını ve Kadın hayatını benimseyen sitemiz gururla sunar. Www.Kadinay.Net Kadına Dair Her Şey..

Malzemeler: * 5 ml balmumu * 15 damla kakao yağı * 15 damla buğday tohumu yağı * 15 damla badem yağı * 3 damla lavanta yağı
Dudak Koruyucu Krem Yapılışı: Lavanta hariç bütün malzemeleri bir kaba koyun. Kabı, içi su dolu bir tencerenin ortasına yerleştirip karışım eriyene kadar ateşte karıştırın (benmari usulü). Balmumu eriyene kadar bekleyin. Bütün karışım eridikten sonra soğumasını bekleyin ve lavanta yağını ekleyin. Küçük bir kavanoza çökmesi için bekletin.
Eğer bitmiş bir ruj veya dudak koruyucu kabınız var ise karışım donmadan içine doldurun. Dudak koruyucu kreminiz hazır. Artık Kendi kreminizi hazırladınız güvenle kullanabilirsiniz.

Etiket koruyucu kremler Cilt Çatlaklarını Nasıl Önleyebilirim Dudak Kremi yapımı Evde dudak kremi hazırlanışı Dudak kremi malzemeleri yumuşatıcı krem koruyucu krem yapımı çatlak kremi

Kaynak: yayinvar.com

Bir cevap yazın