Spor

Manisa Yıldızspor Takımında Serdar Yercan Dönemi

Manisa Yıldızspor Takımında Serdar Yercan Dönemi

Yeni sezon öncesinde yapmış olduğu flaş bir transfer ile dikkat çekmeyi başarmakta olan Manisa Yıldızspor, takımın başına önemli bir ismi getirdi. Kırmızı-siyahlı olan ekip 2022-2023 sezonu için teknik direktörlük görevini yapmakta olan Serdar Yercan ile kesin bir anlaşmaya vardı. İmza töreninde bir açıklama yapan Serdar Yercan, “Hedeflerimizin örtüştüğü bir kulüpteyim ve çok heyecanlıyım. İnşallah yeni sezon istediğimiz gibi geçecek ve mutlu sona ulaşacağız” ifadelerinde bulundu. Süper Amatör Lig ekibi olan Manisa Yıldızspor, teknik direktör olan Serdar Yercan’ı takımın başına getirmiş olduğunu açıkladı. Düzenlenen imza törenine ise Başkan Erhan Yıldız, Sportif Direktör Bülent Gökkaya ve Teknik Direktör görevinde bulunan Serdar Yercan katıldı.

Serdar Yercan: “Heyecanlıyım”

Yeni sezona yeni bir heyecan ile başlayacağı için mutlu olduğunu ifade eden Serdar Yercan, “Hedeflerimizin örtüştüğü bir kulüpteyim ve çok heyecanlıyım. Tanıdığım bir ekiple birlikte olacağım için çok mutluyum. Başkanımız Erhan Yıldız’a ve Sportif Direktörümüz Bülent Gökkaya’ya teşekkür ediyorum. Burada güzel bir oluşum var. İnşallah yeni sezon istediğimiz gibi geçecek ve mutlu sona hep birlikte ulaşacağız.” dedi. Bu açıklamalara ise bahis siteleri içerisinde yer verilmiş oldu.

Erhan Yıldız: “Her şey güzel olacak”

Manisa Yıldızspor Kulüp Başkanı Erhan Yıldız ise yapmış olduğu açıklamalarda, “Gelecek sezon büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Teknik direktör konusunda görüş birliğine vardığımız Serdar Yercan hocamız ile anlaştık. Güzel bir birliktelik yakaladık. İnanıyoruz ki her şey güzel olacak. Ayrıca transferlerimizi tamamlamış olduk. Artık sezonun başlamasını bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın