Spor

Mesut Özil, Fenerbahçe’den Ayrılıyor Mu Resmi Açıklama Geldi!

Mesut Özil, Fenerbahçe’den ayrılıyor mu? Resmi açıklama geldi!

33 yaşındaki Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, geçtiğimiz yıl transfer olduğu Fenerbahçe’de tartışmaların odağı oldu. 10 numaralı yıldız, Türkiye’de ne yazık ki istenilen performansı gösteremedi. 2021-22 sezonunun son haftalarında kadro dışı bırakılan oyuncu, pek çok kişinin “takımdan ayrılacak mı?” sorusunu getirdi.

Mesut Özil ayrılık iddialarını reddetti!

Hakkında çıkan çok sayıda spekülasyonun ardından ünlü futbolcu Mesut Özil, Fenerbahçe’den ayrılık iddialarına ilişkin cevap verdi. Resmi Instagram hesabı üzerinden bir açıklama kaydeden yıldız, Türkiye’ye tatil yapmaya gelmediğini, istediği performansı ortaya koyamadan futbolu bırakmayacağını açıkladı.

Özil’in Instagram hesabından yaptığı açıklama şu şekilde oldu:

“Kamuoyunda şahsımla ilgili yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları engellemek ve camiamızı doğru bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapmak istedim. Öncelikle bireysel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her an çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı vermek adına sabırla zamanımın gelmesini bekliyorum.

Kiralık bahis siteleri sayfalarımızı dikkatlice okuyup sizde site sahibi olun.

Ben Fenerbahçe’ye ve vatanım Türkiye’ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir amaç ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe’de yaşamayı arzu ettiğim birçok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım. Hem ben, hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz.

Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir.”

Bir cevap yazın