Spor

Minikler Ödülleri Aldı

Minikler Ödülleri Aldı

Erkekler A Grubu’nda Ataşehir Golf Kulübü’nden Poyraz Arben Yılmaz 22 puanla birinci, Moda Golf Kulübü’nden Ahmet Kodakoğlu 21 puanla ikinci, Klassis Golf Kulübü’nden Ali Efe Aydın 21 puanla üçüncü oldu. Ataşehir Golf Kulübü A kategorisinde birinci oldu. Klassis Golf Kulübü’nden Alya Dayanğan 23 puanla birinci, Klassis Golf Kulübü’nden Zeynep Su Polat 20 puanla ikinci, Ataşehir Golf Kulübü’nden Ayşe Ege Yalçınkaya 19 puanla üçüncü oldu.

Erkekler A Grubu’nda Ataşehir Golf Kulübü’nden Poyraz Arben Yılmaz 22 puanla birinci, Moda Golf Kulübü’nden Kodakoğlu 21 puanla ikinci, Klassis Golf Kulübü’nden Ali Efe Aydın 21 puanla üçüncü oldu. Ataşehir Golf Kulübü A kategorisinde birinci oldu. Klassis Golf Kulübü’nden Alya Dayanğan 23 puanla birinci, Klassis Golf Kulübü’nden Zeynep Su Polat 20 puanla ikinci, Ataşehir Golf Kulübü’nden Ayşe Ege Yalçınkaya 19 puanla üçüncü oldu.

TGF Cumhuriyet Kupası’nı kazanma kararlılığını dile getiren Beyhan Goldman Benardete, “Çünkü ben bir Cumhuriyet kadınıyım. Atatürk’ü her yıl değil her gün anmak benim için esastır. Bu kadar güzel olduğum için şükrediyorum. Bize, kadınlarımıza ve çocuklarımıza özgürlük Oy hakkımız, okuryazarlığımız, harf devrimimiz nedeniyle Atatürk’ü anmamak ve adını kötüye kullanmak beni çok üzüyor. Böyle güzel bir şey yapan birine gerçekten şükretmek gerektiğini düşünüyorum. Her seferinde Cumhuriyet Kupası’nı almak mutluluk veriyor. Çünkü o kupayı evde tutmayı seviyorum. Ayrıca bugün Mustafa’nın doğum günü ve beni golfe aldı. Mustafa Koç’un Cumhuriyetle olan her doğum gününü kutluyorum. 2 Mustafa’yı da günümüzde çok seviyorum. Deneme bonusu

Bir cevap yazın