Nasıl Daha Zayıf Görünebiliriz
Moda ve Yaşam

Nasıl Daha Zayıf Görünebiliriz

Sevgili hanımlar, ne yaptıysak hala kilo veremeyenlerdenseniz ve bir türlü fazla kilolarınızı gizleyemiyorsanız  bi yerlerde bir yanlış yapıyorsunuz demektir. Giydikleriniz, seçtiğiniz desenler, kumaş türleri sizi olduğunuzdan fazla kilolu gösteriyor olabilir. Şimdi gelin fazla kilolarımızı gizlemek için neler giymeliyiz neler giymemeliyiz öğrenelim.

Fazla kilolarımız varsa mini ve çok dar etekler giymek en büyük yanlıştır.Bu tarz etekler kiloları olduğu gibi meydana çıkarır.Kalın, sert ve dökümü olmayan kumaşlar ise her zaman 1 beden daha kilolu gösterir.

– Geniş hatlata sahip olan bayanlar asla enine çizgiler ve iri desenleri tercih etmemelidir.

– Pantolon seçerken bacakları saran açık renkli pantolonlardan uzak durmalısınız. Bunun yerine koyu renkli pantolonları giymek daha doğru olacaktır.

– Giyebileceğiniz kıyafetlere gelince; bluzlarda küçük desenleri, dikine çizgileri, tek renk ya da koyu renkleri tercih etmelisiniz. Eteklerde dökümlü ve ince kumaşlar sizi 1 beden daha küçük gösterecektir. Uzun ya da ara boy etekler daha zayıf gösterir.

– Degaje ve V yakalı bluzlar kilolu hanımlarda çok daha güzel durmaktadır. Bu tarz bluzları seçmek çok yakışacaktır. Pantolon seçerken ne çok dar nede çok bol kesimleri tercih etmeyin. Boru paça ve likralı pantolonlar seçmek daha doğru olacaktır. Kilo veremedim, giydiğim hiç bir şey yakışmıyor demeyin! Belli başlı kurallara dikkat ederseniz fazla kilolarınızdan sizden başka kimsenin haberi olmaz 🙂

Etiket özel diyet zayıf görünmenin sırları nasıl zayıf görünülür kiloları gizlemenin yolu fazla kiloları gizlemek

Kaynak: iceriksistemi.com

Bir cevap yazın