Genel Kültür

Taksi Lüks Araç

Korsan Taksi Lüks Araç

Korsan taksinin diğer taksilere üstün tarafları nedir? Niçin tercih edilir? Bu soruya verilecek en doğru cevap, anında kapıda hazır olmasıdır. İstanbul gibi son derece kalabalık bir şehirde iş ya da başka sebeplerle yola çıkanlar için ulaşım rahatlığı ve hızı önem taşır. Bu konuda önemli bir misyonu gerçekleştiren de korsan taksilerdir.

Maalesef ismi diğer ulaşım araçları kadar anılmasa da yolcuların ulaşımında önemli bir yere sahiptir. Silivri Korsan Taksi, bu konuda önemli bir yere ve öneme sahiptir. Silivri gibi uzak konumda olan bir yerden rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlanabilir. İşe ya da okula gidecek olanlar için vasıta bulanamadığı durumlarda anında kapıya gelerek hizmet sunarlar.

Ulaşımda 7/24 Hizmet

Silivri Korsan Taksi olarak 7/24 hizmet sunan işletmelerin başında geliriz. Gecenin saat kaçı olursa olsun derhal bir telefonla çağırılan yerde bulunuruz. Şoförlerimiz şehir trafiğinde tecrübeli olup, deneyimli kişilerdir. Korsan taksi hizmeti sunan firmamız, kurumsal hizmet sunarlar. Kurumsallık gereği, zamanında ulaşım, müşteri temsilcilerimizin dikkatli şekilde adres alması söz konusudur. Korsan taksi hizmetinde çığır açan güvenli sürüş hizmetlerimiz tercih sebeplerimizdir. Araçlarımızın güven veren özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Görünümü şık yeni model araçlarla ulaşım sağlanır.
  • Araç içleri sık aralıklarla sıcak su ile iç ve dış temizlikleri yapılır.
  • Korsan taksi  rutin muayenelerinin haricinde de kontrolden geçerler.
  • Hava şartlarına uygun lastik kullanımı ve zincir bulundurulur.
  • Araçlarımızı kullanan şoförlerimiz tali yolları ve yan sokakları çok iyi bilen, şehir trafiğine hâkim kişilerdir.

Güler Yüzlü Hizmet

Firmamız, müşteri ilişkilerine son derece önem verir. Telefon başındaki müşteri temsilcilerimiz kadar, şoförlerimiz de saygılı kişilerdir. Araç içlerinde konfor ve temizlik söz konusudur. Kesinlikle yüksek sesle, müzik çalmaz. Fiyatlarımız da diğer taksilerle karşılaştırıldığında son derece uygundur.

Taksimetre kullanılmadan müşteri ile baştan anlaşılan fiyata ulaşım sağlanır. Kilometre ve zaman bağlı olarak artış gösteren taksimetre fiyatları son derece yüksektir. Firmamız taksilerinde taksimetre uygulaması bulunmaz. Yolcularımızın emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Güvenli yolculuk ve hızlı ulaşım için korsan taksilerimiz tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın