Genel Kültür

Taşınma Süreciniz Sır Lojistik’e Emanet

Sır Lojistik, dünya çapında 10 ofisi, 100 çalışanı bulunan evden eve nakliyat şirketidir. Sır lojistik, güler yüzlü ve genç ve dinamik personeliyle temiz ve titiz bir şekilde size hizmet vermeye devam ediyor. Bütün taşınma ihtiyaçlarınızda sizin yanınızdadır. Tedarik lojistiğinden teslimata kadar kapsamlı lojistik ve nakliye çözümleri işimizin özünü oluşturmaktadır. konusunda uzman güler yüzlü elemanları eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret göstermektedir.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Zati eşya, ticari amaç güdülmeden taşınan,  insanların yalnızca kişisel amaçlı olarak satın alıp kullanmakta oldukları eşyalara verilen isimdir. Bunlar; kişilerin kullanmakta oldukları bazı ev eşyaları, işyerinde kullandıkları bazı eşyalar, kişilere ait araçlar ve bunlara benzer nitelikte olan kişisel eşyalar zati eşyaya örnek olarak verilebilir. Bu tip eşya taşımacılığına zati eşya taşımacılığı adı verilir.
Zati eşya taşımacılığı, yurt içi zati eşya taşımacılığı ve uluslararası zati eşya taşımacılığı olmak üzere 2’ye ayrılır. Zati eşyalar için gümrük işlemleri esnasında herhangi bir ücret de verilmemektedir. Eşyaları taşınacak olan kişinin istenilen belgeleri ve gerekli olan izinleri de almış olması gerekmektedir. Uluslararası zati eşya taşımacılığı yapılabilmesi için öncelikle aşağıdaki belgelerin getirilmesi gerekmektedir.
Cmr Anlaşması ile ilgili belgenin kopyasının olması gerekmektedir.
Eşyanın gideceği ülkede kişiler için ülkenin verdiği oturma izin belgesinin olması gerekmektedir.
Eşyaların gideceği ülke tarafından istenen ek belgelerin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Tüm bu belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayan tüm müşterilerimize eşyalarını en kısa sürede istedikleri ülkeye ulaştırarak konforlu ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.  Uygun fiyat ve kaliteli uluslararası zati eşya taşımacılığı için bizimle iletişime geçerek ticari olmayan şahsi eşyalarınızı istediğiniz ülkeye en kısa sürede ulaştırabiliriz.
Daha detaylı bilgi için www.sirlojistik.com adresini hemen ziyaret edin.

Yurtdışına eşya olarak taşınmayanlar listesi:
Giyim ve yolcu eşyası
Elektronik eşya
Müzik aletleri
Spor ve oyun aletleri
Sağlık cihazları
Mutfak eşyası
Tüketim maddeleri

Bir cevap yazın