Moda ve Yaşam

Tırnak Estetiği Ürünleri

Tırnak Estetiği Ürünleri

Yapay model protezler, tırnaklarınızı her seferinde oje değiştirme derdinden kurtaran, bozulan oje, kırık ve çıkmayan tırnaklar için 3-4 hafta geçerli olan bir manikür uygulamasıdır. 3-4 hafta, zevkinize göre seçeceğiniz oje renk ve desenlerine erişim. Ortalama 1 ile 1,5 saatlik kullanım sonrasında güzel ve etkileyici tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Akrilik manikür, akrilik tozu ve akrilik sıvıdan yapılmış takma tırnak üretimi için ilk uygulamadır. Ancak hafif ağır bir tadı vardır. Diğer bir versiyon ise jel ve akriliği birleştiren daha modern bir versiyon olan akıllı model akriliktir. Jel manikürler takma tırnaklar için ilk tercihtir çünkü dayanıklı, kokusuzdur ve pek çok tonu vardır.

Tırnaklarımız aslında bize cildimiz ve vücudumuz hakkında ipuçları verir. Örnek verecek olursak vücudumuzda vitamin eksikliği varsa tırnaklarımız hafif bir darbeden kırılabilir ki bu çok güzel bir görüntü oluşturmaz. Bazıları inkâr etse de herkesin iyi giyinmesi ve güzel görünmesi önemlidir. Tırnaklarımız kırıldıysa, tırnak yeme alışkanlığımızdan dolayı tırnaklarımız küçüldüyse, tırnaklarımıza mantar bulaştıysa durum düzelene kadar çözüm ararız. Born Pretty ürünleri günümüzün en popüler ürünleridir.

Tırnak Estetiği Takma Model Tırnaklar

Takma tırnaklar sorunlardan hemen kurtulmanın pratik bir yoludur ve geçse bile ihtiyaç duydukça uygulamaya devam edebilirsiniz. Takma tırnak, tırnaklarınızın nefes almasını engellemeyen veya yapılarının bozulmasına neden olmayan tırnak uçlarına uygulanan bir işlemdir. Takma tırnağım var ve artık rahat olduğumu düşünmemeliyim çünkü tırnağın uzadıkça takma tırnağı yenilemen gerekiyor.

Tırnaklar, ellerin temiz görünmesinde önemli bir rol oynar. Bakımlı tırnakların görünümü bir kadının özgüvenini artırır. Ancak tırnakları uzatmak veya onlara istenilen şekli vermek her zaman kolay değildir. Uzun tırnaklara sahip olmak birçok kadının hayali olsa da yine de uzun tırnaklara sahip olmak istiyorsanız birçok şeyden vazgeçmeniz ve tırnak bakımına dikkat etmeniz gerekiyor.

Haftalarca beklemeden tırnakları uzatmak ve istenilen şekli elde etmek için yapılan uygulama takma tırnak uygulamasıdır. Poli jel son günlerde kullanımı yaygınlaşmış düzeydedir. Günümüzde özellikle sosyal medyada görüldüğü gibi uzun, muhteşem tırnaklara sahip olmayı kolaylaştıran bu işlem hakkında kadınların kafasında birçok soru işareti bulunmaktadır.

Bir cevap yazın