Türkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G
Ekonomi

Türkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G

PhillipCapital, Türkiye ve ABD hisse senetlerini aynı platformda işlem yapmasını sağlayan PhillipMobil G platformunu yatırımcıların hizmetine sundu.

Bugüne kadar Türkiye ve ABD hisseleri farklı platformlarda işlem gördüğünden yatırıcımlar işlem yaparken platformlar arasında geçiş yapmak zorundaydı. Bu ise hem zaman kaybına hem de tüm portföyün tek bir platformda izlenememesine neden oluyordu.

15 ülkede milyonlarca yatırımcıya hizmet veren PhillipCapital, 45 yıllık deneyimi ve uluslararası bilgi birikimi sayesinde, tamamını Türkçe olarak hazırladığı işlem platformu ile yatırımcıların ABD hisse senetlerinde kolaylıkla alım satım yapabilmesini sağladı. 

PhillipCapital, alt limit şartı olmadan yatırımcılarına yurtdışı hisse hesabı açıyor. Böylece yatırımcılar küçük birikimleriyle de ABD hisse senetlerine yatırım yapabiliyor. PhillipCapital ayrıca hesap açan yatırımcılarına ABD Hisse senetlerinin anlık fiyat bilgilerini de ücretsiz olarak sunuyor.

PhillipCapital, yurtdışı hisse senedi işlemlerine uyguladığı komisyon oranları da son derece cazip. 10.000$’a kadar olan işlemlerde sabit 8$, 10.000$’ın üzerindeki işlemlerde ise onbinde 8 komisyon alınıyor.

Yasal açıdan, SPK dan gerekli izinleri alan aracı kurum, yurtdışı borsada yetkili bir aracı kurum ile anlaşarak bu hizmeti yatırımcılarına sunabiliyor.  PhillipCapital, bu konuda SPK’dan almış olduğu izin ile yurtdışındaki kendi grup şirketleri ile işbirliği yaparak, ABD borsalarında işlem yapılmasını sağlıyor.

Günümüzde yatırımcılar, teknolojinin sunduğu fırsatlardan faydalanarak yatırımlarını uluslararası piyasalarda değerlendirebiliyor. Bugün artık pekçok yatırımcının portföyünde, ABD’nin yüksek teknoloji şirketleri veya Kovid-19 aşısı geliştirmeye çalışan şirketlerinin hisse senetleri bulunuyor.

PhillipMobil G’nin avantajlı dünyasına PhillipCapital’de hesap açarak girebilirsiniz.

ABD’nin de içinde bulunduğu 15 ülkede 1 milyon 250 bin yatırımcıya hizmet veren bir dünya devinin uluslararası piyasa deneyiminden faydalanmak ve konuya ilişkin bilgi almak için ;

0212-982 25 00 ve 0212-296 84 84

info@phillipcapital.com.tr

futures@phillipcapital.com.tr

DÜNYA DEVİ PHILLIPCAPITAL’DE HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: haberyapti.com

Bir cevap yazın