Genel Kültür

Yapılan Büyüyü Anlamak Mümkün M?

Günümüzde iyi veya kötü niyetle yapılan pek çok farklı büyü çeşidi bulunmaktadır. Kimisi büyü yapmayı tercih ederken kimisi de hem büyü yapmaktan hem de kendisine büyü yapılmasından kaçınmaktadır. Büyü belirtileri ise kaçınan kişiler tarafından internet üzerinde araştırılan bir detay olarak ön plana çıkmaktadır.

Farklı bir kişi tarafından size büyü yapıldığını düşünüyorsanız belli başlı belirtileri inceleyerek bu durumu kontrol edebilirsiniz. Gözlemlediğiniz belirtiler üzerinizde büyü olduğunu açıklıyorsa bu durumdan kurtulmak ve aynı zamanda kendinizi güvence altına almak için medyumlardan yardım talep edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan başlıkları inceleyerek büyü konusunda merak ettiklerinize ulaşabilir ve büyü bozma hakkında pek çok detayı öğrenebilirsiniz.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Bir büyünün anlaşılabilmesi için belli başlı belirtilerin takip edilmesi gerekmektedir. Büyü yapılan kişi üzerinde meydana gelen bu belirtiler fiziksel olabileceği gibi aynı zamanda ruhsal anlamda da olabilmektedir.

Özellikle gündelik yaşama dahi derinden etkileyen bu durum bahsi geçen bu belirtilerin gözlemlenmesi ile kolaylıkla fark edilebilmektedir. Belirtilerin anlaşılmasından sonra kişinin büyü etkisinden kurtulabilmesi için mutlaka alanında uzman olan bir medyum ile görüşmesi tavsiye edilmektedir. Medyum tarafından yapılacak olan kontroller sonrasında kişi üzerinde ne tür bir büyü olduğu anlaşılabilir. Böylece büyünün etkisinin yitirilebilmesi için gerekli olan uygulamalar doğru bir şekilde yapılabilir.

Büyülerin Fiziksel Belirtileri

Büyü belirtileri söz konusu olduğunda özellikle fark edilebilecek fiziksel belirtiler ilk başta araştırılmaktadır. Kişinin günlük yaşamını etkileyen bu fiziksel belirtiler bir büyü sonucunda meydana gelmişse medyum tarafından kolaylıkla düzeltilebilmektedir.

Üzerinde büyü olan kişilerde fark edilebilecek belli başlı fiziksel belirtilerden bazıları aşağıda sırası ile listelenmiştir.

  • Büyü yapılan kişinin cildinin solması
  • El, bacaklar, sırt ve omuzlarda meydana gelen kasılmalar ve ağrılar
  • Konuşmada güçlük çekmek
  • Nefes almada güçlük çekmek

Sıralanan bu fiziksel belirtilerden birinin veya birkaçının gözlemlenmesi sonucunda kişi üzerinde büyü olduğu fark edilebilmektedir. Bu fiziksel belirtilerin yanı sıra kendisini gösterebilecek bazı ruhsal belirtiler de bulunmaktadır.

Büyülerin Ruhsal Belirtileri

Bir önceki başlıkta açıklanan fiziksel belirtilerin yanı sıra üzerinde büyü olan kişilerde zaman zaman ruhsal belirtiler de görülebilmektedir. Fiziksel belirtiler kadar farklı kişiler tarafından kolaylıkla görülemeseler de bu ruhsal belirtiler kişinin psikolojik açıdan zarar görmesine neden olabilmektedir.

Bahsi geçen bu ruhsal büyü belirtileri, aşağıda yer alan listede sırasıyla açıklanmıştır.

  • Üzerinde büyü olan kişinin boşluktan sesler duyması
  • Kişinin kalabalıktan uzak bir yaşam istemesi
  • Sakin bir ruh halinden sinirli bir ruh haline geçilmesi
  • Kişi üzerinde depresyon belirtilerinin görülmesi

Bahsi geçen bu ruhsal büyü belirtileri de büyü yapılan kişi üzerinde gözlemlenmesi gereken belirtiler arasında yer almaktadır. Bu belirtilerin gitmesi ve kişiden büyünün uzaklaştırılması için bir medyum ile görüşülmesi tavsiye edilmektedir.

Büyü Bozmak Mümkün Müdür?

Büyü belirtilerinin yanı sıra üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler bu büyünün bozulup bozulamayacağı konusunda da ikilem yaşamaktadır. Yapılan büyünün bozulması büyü yapmaktan çok daha zahmetli olacağı için bir medyum veya hoca yardımı olmadan evde kesinlikle kişiler tarafından uygulanmamalıdır.

Örneğin kişi üzerinde ak büyü sınıfından bir büyü varsa bu büyünün bozulması için kara büyü sınıfından bir büyü tercih edilmelidir. Yine aynı şekilde kişi üzerinde kara Büyü olması halinde bu büyünün bozulması için ak büyü sınıfından bir büyü uygulanmalıdır.

Buna örnek vermek gerekirse bağlama büyüsü için soğutma büyüsü, soğutma büyüsü için de aşk veya bağlama büyüsü uygulanmaktadır. Böylece bu ters ritüel uygulandıktan sonra kişi üzerinde büyü kalmayacaktır.

Bir cevap yazın